- HAMA

- За свързване на компютър, лаптоп, Macbook, таблет с монитор, телевизор или проектор за предаване на цифрови аудио/видео данни и сигнали
- Идеален за монитори за игри с висока честота на опресняване на екрана (Hz)
- Съвместим с Thunderbolt-2 (символ на мълния)
- За перфектно ULTRA-HD кино качество с висока разделителна способност с 4096x2160 (4K) пиксела
- Гъвкавите материали гарантират оптимална защита от прегъване и предотвратяват счупване на кабела
Връзка: DisplayPort Plug, Mini DisplayPort Plug
Скорост на трансфер на данни: 21.6 Gbit/s
Макс. Резолюция: 4k (4096 x 2160)
Тип: Двойно екраниран
Версия: 1.2
Дължина: 1,5м
- За свързване на компютър, лаптоп, Macbook, таблет с монитор, телевизор или проектор за предаване на цифрови аудио/видео данни и сигнали
- Идеален за монитори за игри с висока честота на опресняване на екрана (Hz)
- Съвместим с Thunderbolt-2 (символ на мълния)
- За перфектно ULTRA-HD кино качество с висока разделителна способност с 4096x2160 (4K) пиксела
- Гъвкавите материали гарантират оптимална защита от прегъване и предотвратяват счупване на кабела
Връзка: DisplayPort Plug, Mini DisplayPort Plug
Скорост на трансфер на данни: 21.6 Gbit/s
Макс. Резолюция: 4k (4096 x 2160)
Тип: Двойно екраниран
Версия: 1.2
Дължина: 1,5м
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел |
| Цвят | Черен |
| Конектор 1 | мини DisplayPort мъжко |
| Конектор 2 | DisplayPort мъжко |
| Макс. резолюция | 4K (4096x2160) - 60 Hz |
| Макс. резолюция | Full-HD 1080p - 240 Hz |
| Макс. резолюция | WQHD 1440p - 165 Hz |
| Трансфер на данни | 21.6 Gbit/s |
| Дължина кабел | 1.5 м |
| Тегло | 0.10кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | Mini DisplayPort |
| Конектор B | DisplayPort |
| Дължина (m) | 1.5 |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | DisplayPort 1.2 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Не |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.10кг |
HAMA Кабел Mini DisplayPort - DisplayPort, Ultra-HD 4K, 1.50 m
Свържете лаптоп или таблет с Mini DisplayPort изход към монитор или проектор с DisplayPort вход. Кабелът поддържа резолюция до Ultra-HD 4K, осигурявайки остри и ясни изображения за презентации, игри или видео редактиране.
Ключови Предимства
- Поддръжка на Ultra-HD 4K — Насладете се на впечатляваща 4K резолюция за детайлни визуализации.
- Дължина 1.5 метра — Гъвкава дължина за удобно разположение.
- Позлатени конектори — Устойчиви на корозия контакти за надеждно предаване на сигнал.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | Mini DisplayPort |
| Конектор B | DisplayPort |
| Дължина | 1.50 m |
| Максимална резолюция | 4K |
| Позлатени конектори | Да |
Какво има в кутията
- HAMA Кабел Mini DP - DisplayPort, 1.50 m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





